Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Camere supraveghere
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Camere supraveghere

Buna,
locuiesc intr-un oras mic din Romania intr-o casa cu etaj parcand masina in fata casei pe strada.Placuta cu numarul de inmatriculare mi-a fost furata de 2 ori si am hotarat sa imi montez o camera de supraveghere pentru a identifica hotul.Mentionez ca am instalat personal camera la etajul cladirii si inregistreaza strada si trotuarul pe o distanta de 20 metrii lungime.
Si intrebarea care este?
~ Conținut șters la cerere ~