Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cum se face contabilitatea la un site de anunturi?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cum se face contabilitatea la un site de anunturi?

Buna,

Intrebarea mea este cum se face contabilitatea la un site de anunturi , pe care mii de oameni isi publica contra cost un anunt de vanzare auto?

In sensul ca, eu trebuie sa facturez fiecare persoana fizica pentru suma care o incasez?

Cu multumiri pentru orice raspuns,

Puiu
george-neagu, moderator
Diana,

Iarta-ma, dar n-am inteles raspunsul tau.
Nu ii traduci te rog acestui neinitiat :)

Multumesc,
Darlea
Scuze, de care dintre raspunsuri vorbiti, daca e vorba de ultimul, era un raspuns la observatia domnului Marian Bratu ca nu oricine poate detine personale, daca era vorba de altceva va rog sa reveniti