Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Firma organizari evenimente
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Firma organizari evenimente

Buna ziua m-ar interesa sa deschid o firma de oraganizari evenimente.Avem cam toata mana de lucru de care ar fi nevoie, manager, bucatar, persoana care se ocupa de decoratiuni, etc, dar nu avem spatiu unde sa prestam aceste servicii.Intrebarea mea ar fi daca se poate sa infiintam aceasta firma si fara sa avem acest spatiu pentru evenimente.Tin sa specific ca detin spatiu pentru sediul firmei.Sub ce forma ar fi mai avantajos sa infiintez o firma de organizari evenimente.Si cam care ar fi costurile aproximative.
~ Conținut șters la cerere ~