Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PFA suspendata
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PFA suspendata

PFA cu activitate suspendata incepand din 2014 , trebuie sa depuna vreo declaratie in 2015 ?
Mentionez ca este inregistrata cu norma de venit, neplatitoare de TVA .
Multumesc anticipat.
Nu trebuie sa depuna. Totusi,ar fi bine sa intrebati la Administratia fiscala daca in evidenta lor PFA figureaza cu activitatea suspendata.