Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Solutia pe scurt- ce inseamna?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Solutia pe scurt- ce inseamna?

Pe starea de arest pe fond.lipsa de procedura cu inculpata.....As dori sa stiu ce inseamna aceasta solutie
Inseamna ca inculpata nu a fost citata si adusa la judecata.