Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere scoala de grefieri 2009
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere scoala de grefieri 2009

Buna ziua!
Ma numesc Petre Simona, am 25 de ani si am terminat in 2006 Facultatea de Stiinte Juridice, specializarea Administratie Publica. As dori sa stiu daca pot sa ma inscriu la examen pentru scoala de grefieri daca nu am absolvit dreptul.
Multumesc!
buna ziiua
nu cred ca poti din cite stiu accepta doar absolventi de facultate de drept dar intra pe saitul SNG.ro si vei gasi toate datele de contact.