Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Decizie suspendare activitate
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Decizie suspendare activitate

Buna ziua,
Daca ultima zi a concediului de maternitate este 13 aprilie, cererea de suspendare a activitatii si, apoi, decizia de suspendare a activitatii trebuie sa aiba data de 14 aprilie sau ce data?
Multumesc.
inseamna ca, fiind si asociat unic, si salariat, trebuie sa depun la dosar si dovada de la ANAF ca nu am venituri ca asociat unic, si adeverinta tip pt salariati. Asa este? Multumesc.
Ati inteles corect.