Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cazier auto
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cazier auto

buna ziua in 2006 am fost cercetat pt conducere fara permis in 2007 am luat permisul si am primit acasa de la parchet ca sa dispus o amenda administrativa si acm intrebarea este am nevoie de cazierul auto pt Parchet va apare aceasta fapta in el??
Da fapta apare in cazier
multumesc