Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Unde gasesc arhiva la S.C.C.A TEHNOLEMN TARNAVENI?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Unde gasesc arhiva la S.C.C.A TEHNOLEMN TARNAVENI?

Unde gasesc arhiva la S.C.C.A. Tarnaveni pt o adeverinta de pensionare?
Bună și eu sunt interesat de arhivă de la Tehnolemn Târnăveni, îmi puteți spune cie deține arhiva?

francisc57 a scris:

Am incercat si la arhivele nationale mures si nu sa rezolvat.Stim persoana care detine arhiva fabricii,dar nu poate elibera numai adeverinta neautorizata si asta nu e primita la casa de pensii.Nu stiu daca are dreptul si e legal sa tina arhiva si sa nu elibereze adeverinte autorizate. Sunt mai multi care din cauza acestei adeverinte nu pot iesii in pensie si nu sa rezolvat nici in instanta !!!

S.C.C.A.Tehnolemn Tarnaveni – S.C.Com Ardeleana SRL intrebati la ONRC cine a lichidat societatea.
Cornel Vasile, Consilier juridic