avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 723 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Unde gasesc arhiva la S.C.C.A TEHNOLEMN TARNAVENI?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Unde gasesc arhiva la S.C.C.A TEHNOLEMN TARNAVENI?

Unde gasesc arhiva la S.C.C.A. Tarnaveni pt o adeverinta de pensionare?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:12, 9 August 2022
Bună și eu sunt interesat de arhivă de la Tehnolemn Târnăveni, îmi puteți spune cie deține arhiva?

francisc57 a scris:

Am incercat si la arhivele nationale mures si nu sa rezolvat.Stim persoana care detine arhiva fabricii,dar nu poate elibera numai adeverinta neautorizata si asta nu e primita la casa de pensii.Nu stiu daca are dreptul si e legal sa tina arhiva si sa nu elibereze adeverinte autorizate. Sunt mai multi care din cauza acestei adeverinte nu pot iesii in pensie si nu sa rezolvat nici in instanta !!!

S.C.C.A.Tehnolemn Tarnaveni – S.C.Com Ardeleana SRL intrebati la ONRC cine a lichidat societatea.
Ultima modificare: Marți, 9 August 2022
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Întrebare arhivă firmă stefyscorici stefyscorici Caut o firmă din Targu Mures cu sediul pe Str. Depozitelor ICRTI în perioada 1988 -1991 Aș dori să știu unde se află sau dacă sa desfințat unde sunt ... (vezi toată discuția)
Vechime carmengaitan11 carmengaitan11 de unde pot lua o adeverinta cu vechimea de la Fabrica de covoare Harman-brasov? (vezi toată discuția)
Vechime in munca geoman geoman am lucrat 3 ani la Trustul de Construcii Brasov 1975-1997 nu mi s-a facut carte de munca as dori sa scot vechimea de acolo am figurat pe statele de plata ce ... (vezi toată discuția)