Forum Avertizări, Banări Banări Ban zxc1
Discuție deschisă în Banări

Ban zxc1

Utilizatorul este banat o luna pentru incalcarea repetata a pct. 3.3. din Regulament care interzice deschiderea de multiple topicuri cu acelasi subiect. Refrazarea nu le face inedite.

De asemenea, utilizatorul este sanctionat pentru incalcarea prevederii care interzice acuzele publice la adresa moderatorilor si recomanda contactarea administratorilor daca cineva se simte nedreptatit sau abuzat.

17 martie 2016
Userul este banat definitiv pentru utilizarea de conturi clona (aass & ana_1) in timpul suspendarii.
Admin, administrator