Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bilant microentitate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bilant microentitate

Stiu ca pentru bilantul la 31.12.2015 microentitatile nu mai trebuie sa depuna note explicative. As vrea sa stiu ce depun si daca s-ar putea sa primesc si un model din rapoartele care trebuie atasate la bilant. Va multumesc
La bilant se anexeaza declaratia pe proprie raspundere a administratorului, procesul verbal de aprobare a bilantului si repartizarea profitului si raportul de gestiune.

Le gasiti aici:
www.avocatnet.ro/content/con...
Multumesc din suflet domnule Manea. Ca de obicei sunteti prompt in raspunsuri si de un real ajutor.