Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Ajofm
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Ajofm

Pot trimite online situatia locurilor de munca vacante?
Normele de aplicare a Legii 76/2002
Art.3
......
(2) Comunicarea de către angajatori a locurilor de muncă vacante, precum şi comunicarea de către angajatori a ocupării locurilor de muncă vacante care au fost comunicate se vor face pe suport hârtie sau în format electronic, conform formularelor prevăzute în anexa nr. 1A, respectiv în anexa nr. 1B. Prin format electronic se înţelege suport magnetic, e-mail ori serviciul online pentru comunicarea locurilor de muncă vacante sau ocuparea acestora oferit de Agenţia Naţională pentru Ocuparea Forţei de Muncă.
puteti sa imi dati un link pentru a accesa acest serviciu?
Luati legatura cu AJOFM sa va comunice adresa de mail pe care puteti sa trimiteti.
Multumesc