Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Arhive carti de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Arhive carti de munca

Buna. Am nevoie de o informatie. Unde as putea gasi arhiva cartilor de munca a unei societati care s-a desfiintat de cativa ani? Ma intereseaza incadrarea grupei ptr varsta de pensionare. Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Incercati la
Serviciul Judeţean Caraş-Severin al Arhivelor Naţionale
[ link extern ] /

Buna ziua,as vrea sa va rog dacă se poate sami spuneti unde pot găsi arhiva cu cărțile de m7nk de le firma FGM iasi care a dat faliment și numi pot recupera cartea de munca, specific ca am lucrat la această firma în anul 2010
Cornel Vasile a scris:

Despre ce societate este vorba ?

FGM securityIasi
Luati legatira cu Global Money Recovery IPURL, în calitate de lichidator judiciar al societatii respective.
[ link extern ]