Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... model de întîmpinare apel reclamant
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

model de întîmpinare apel reclamant

Asi dori un model de întîmpinare apel reclamant. Va multumesc !
Avocatii nu lucreaza cu modele ,lucrarile redactate sunt facute in functie de speta clientilor,hotararea apelata,motivele de apel etc.Nu va poate ajuta nimeni atat timp cat nu a citit hotararea instantei de fond,motivele de apel formulate de partea adversa etc.Oricum dvs practic solicitati ceva fara a oferi practic nici un amanunt despre parti,obiectul cauzei ....Dati search pe google cautand intampinare apel si incercati sa adaptati cele gasite la situatia dvs.
VA MULTUMESC ! UN AN 2017 CU MULTA SANATATE SI ÎNPLINIRI ÎN TOATE DOMENIILE !