Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Daca te intalnesti cu o minora de 14 ani fara a ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Daca te intalnesti cu o minora de 14 ani fara a savarsi acte sexuale cu ea si tatal ma reclama ce se intampla

Se poate intampla ceva daca doar ne.am vazut la o ora tarzie si a venit tatal si si-a batut fica in fata mea si mai avea putin si ma batea si pe mine
In primul rând consider ca o astfel de întâlnire nu este moral sa aibă loc.
De asemenea , se poate considera ca acțiune primara a ceea ce ar putea intra sub incidența penală.
Nu se intampla nimic daca nu savarsiti acte sexuale, incercati sa va vedeti la ore decente sa evitati astfel de situatii.
Dvs ce varsta aveti?
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat