avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod caen 4645
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod caen 4645

Cu codul caen 4645 o firma poate face si ditributie de produse cosmetice gen geluri, sampoane,creme ,parafarmaceutice ?

Daca nu doresc codul caen corect !

Concurenta foloseste acelasi cod caen .
Cel mai recent răspuns: Djmadan , utilizator 13:17, 28 August 2021
~ Conținut șters la cerere ~
Eu din Decembrie vreau sa fac si distributie de medicamente si acolo stiu ca am nevoie de 4646,asta e clar.

Concurenta mea care distributie si medicamente foloseste 7022, 8220, 4638 si alte coduri caen ca sa scape de naumite autorizatii si eventuale controale . Din cate vad toti sunt ok ca firme !

Si resusesc sa scape de avizarile anmdm? Ca stiu ca e f complicat sa avizezi un medicament. Da mi te rog detalii, eu intentionez sa vand proteze importate.. Si nu stiu cum sa fac sa scap de anmdm.

FREDU FIN a scris:

Eu din Decembrie vreau sa fac si distributie de medicamente si acolo stiu ca am nevoie de 4646,asta e clar.

Concurenta mea care distributie si medicamente foloseste 7022, 8220, 4638 si alte coduri caen ca sa scape de naumite autorizatii si eventuale controale . Din cate vad toti sunt ok ca firme !



~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod caen Buna ziua, As dori sa stiu daca in delcaratia model 3 care se depune la ONRC, CODURILE CAEN 4690 Comert cu ridicata nespecializat , 4646 Comert cu ridicata ... (vezi toată discuția)
Caen import produse anglia ina09 ina09 Buna ziua. Va rog sa imi spuneti ce coduri caen imi trebuie pentru a putea importa produse cosmetice. Multumesc (vezi toată discuția)
Cod caen raulTM raulTM BUNA SEARA! SPUNETI-MI VA ROG DACA POT COMERCIALIZA PRODUSE PT CURATENIE GEN DETERGENTI,HARTIE IGIENICA,GALETI,MATURI ETC) PE COD CAEN 4645.MULTUMESC (vezi toată discuția)