avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 564 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Complet Cc-AP
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Complet Cc-AP

Buna ziua,
La prima sedinta s-a dat amanare pronuntare in termen de 15 zile. La urmatorul termen completul are denumirea: CC-AP
-Cc inteleg ca este camera de consiliu. Dar AP ce inseamna?
-daca urmatorul termen se judeca in CC trebuie sa ma prezint? Singura sau de preferat cu un avocat?
Camera de consiliu amanare pronuntare!
Nu trebuie sa va prezentati, urmariti pe portal.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

La tb ce inseamna prescurtarile din denumirea completelor cc-ca14 si c14-ca sorincapitanescu sorincapitanescu Buna ziua, As avea si eu niste nedumeriri/intrebari La TB la sectia IX Adm si Fiscal ce inseamna prescurtarile din completele CC-CA14 si C14-CA Ambele ... (vezi toată discuția)
Renuntare urmarire penala art.318+ 315 cpp Mihai211 Mihai211 Salut am si eu o nelamurire, in vara lui 2019 am fost prins de poliție la festivalul de muzica SUNWAVES impreuna cu alți 2 avand asupra noastra fiecare cate ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, as dori o detaliere mai exacta si mai usor de inteles ... viorelh viorelh Buna ziua, as dori o detaliere mai exacta si mai usor de inteles a textului: \" Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin ... (vezi toată discuția)