Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare firma

Buna ziua ! Sunt medic veterinar si am nevoie de un sfat.Trebuie sa fac contract prestari servicii cu o ferma si as dori sa stiu cum ar fi mai bine sa procedez, respectiv sa infiintez pfa sau srl? Ma refer la care ar fi mai profital pentru mine atat din punct de vedere financiar cat si al timpului acordat actelor. Multumesc !!
~ Conținut șters la cerere ~
Am inteles.. Multumesc mult ! O alta nelamurire daca nu va suparati, vreau sa preiau un cabinet medical individual de la un alt medic, se poate realiza acest lucru sau trebuie sa imi infiintez eu al meu?
Multumesc !