Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Venituri baza se calcul
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Venituri baza se calcul

In ultimele 12 luni am înregistrat venituri din vânzarea unui apartament. Se iau in calcul la calculul indemnizație de crestere?
Multumesc!!!