avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 512 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum as putea obtine
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum as putea obtine

Cum as putea obtine anii de munca din anii 80 daca arhiva a fost un totalitate distrusa? Detin doar o lichidare care nú se specifica mai nimic ce demersuri por face? Multumesc
Cel mai recent răspuns: Lidia_oprea , utilizator 10:05, 17 Noiembrie 2017
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Daca ati fi citit mai bine ati fi observat si solutia la problema dvs...

Ati mentionat ca aveti o nota de lichidare , altceva mai aveti , carnet de munca etc.?
Nú am altceva doar aceea lichidare multumesc
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Carnet de munca detineti sau l-ati pierdut ?
Nú detin nici carte de munca este pierduta

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Schela de foraj bucuresti - necesar adeverinta 61dan 61dan buna ziua. sunt in situatia in care am nevoie de adeverinta pentru dosarul de pensionare pentru perioada lucrata in anul 1983 la Schela de Foraj Bucuresti. Am ... (vezi toată discuția)
Buna ziua , varul meu a pierdut cartea de munca , cum poate obtine ... dannymoga dannymoga Buna ziua , varul meu a pirdur cartea de munca , cum poate obtine adeverinte vechime din anii 1970-1990 , precizez ca a lucrat la Telefoane ( Palatul ... (vezi toată discuția)
Cartile de munca mosneanu mosneanu intrebarea mea este ,de la ITM spre firma se dau toate cartile de munca sau doar cele ale angajatilor in prezent,ca nu am cum sa iau legatura cu fosti angajati ... (vezi toată discuția)