Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum as putea obtine
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum as putea obtine

Cum as putea obtine anii de munca din anii 80 daca arhiva a fost un totalitate distrusa? Detin doar o lichidare care nú se specifica mai nimic ce demersuri por face? Multumesc
Daca ati fi citit mai bine ati fi observat si solutia la problema dvs...

Ati mentionat ca aveti o nota de lichidare , altceva mai aveti , carnet de munca etc.?
Nú am altceva doar aceea lichidare multumesc
Carnet de munca detineti sau l-ati pierdut ?
Nú detin nici carte de munca este pierduta