Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... executare silita
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

executare silita

Buna ziua
Am luat un credit de 3000 lei de un ifn(credius) si acum sunt obligat sa platesc aprox 13000 lei.
am fost executat silit si am oprire pe salariu de 12 luni.
se mai poate face ceva acum sau e prea tarziu!
florinciprian, utilizator
o eventuala contestatie la executare vi s-ar respinge ca tardiva, avand in vedere depasirea termenului de 15 zile
Multumesc pentru raspuns!
Se poate ataca atunci faptul ca din 13000 lei cat am de plata 7500 de lei este doar comisionul de administrare?