Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Caut avocat care sa ma reprezinte in relatie cu wizz ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Caut avocat care sa ma reprezinte in relatie cu wizz air

Buna seara! Caut un avocat cu care sa stau de vorba in legatura cu ce am de facut ptr a recupera bani si daune morale de la wizz air... deoarece ne-au lasat sa asteptam 4h 30min si apoi ne-au anuntat ca zborul a fost anulat....
Dacă doriți să discutați gratis o puteți face aici.
Avocații nu dau consultații juridice gratuite si o discuție privată este asimilată unei consultații.Adica daca vreti sa vorbiti cu un avocat inseamna ca vreti o consultație.

E bine să știți că un proces de acest fel este foarte complicat si nu puteți obține daune mari daca veti obtine castig de cauza.
Legea ii ajuta pe ei.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Sesizati ANPC daca nu sunteti despagubit pe cale amiabila de compania aviatica conform Regulamentul (CE) nr. 261/2004.

[ link extern ]