Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... prima de instalare repatriati
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

prima de instalare repatriati

Buna seara, m-am intors de curand din strainatate,m-am angajat,sunt si lucrez in Bucuresti. Pot sa beneficiez de prima de instalare? Probabil ca nu ,,cred eu, deoarece Bucurestiul nu e o zona defavorizata .Oricum astept un raspuns calificat.
Multumesc frumos si o seara buna.

POPA GHEORGHE a scris:

Ati uitat sa puneti adresa articolului.
Cred ca l-am depisatat eu: www.avocatnet.ro/articol_462...

Va multumesc. Am avut impresia ca l-am atasat. Era un alt link, il adaug acum

www.avocatnet.ro/articol_475...