Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Recunoaștere profesională fizioterapeut
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Recunoaștere profesională fizioterapeut

Buna seara. Va rog daca puteți sa imi răspundeți si mie la următoarea problema. Sunt laureata in kinetoterapie promoția 2002. In anul 2003 am plecat in Italia. Anul acesta as vrea sa încerc sa cer recunoașterea profesionala aici in Italia dar nu stiu daca imi vor accepta actele întrucât eu nu am lucrat ca fizioterapeut in România. Ce ma sfătuiți sa fac. Va mulțumesc. Ionela.
Informații despre cum se poate obține recunoașterea diplomei de studiu sau a calificărilor profesionale în Italia

[ link extern ] /