Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Transfer impozit masina de la o primarie la alta
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Transfer impozit masina de la o primarie la alta

Eu am domiciliul in comuna X. Am o alta locuinta in acelasi judet dar in comuna Y. As putea sa imi mut masina fiscal din comuna X in comuna Y, fara sa imi schimb si domiciliul in buletin? Daca da, ce ar trebui sa fac? Multumesc pentru raspunsuri!
Nu