avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1775 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Transfer impozit masina de la o primarie la alta
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Transfer impozit masina de la o primarie la alta

Eu am domiciliul in comuna X. Am o alta locuinta in acelasi judet dar in comuna Y. As putea sa imi mut masina fiscal din comuna X in comuna Y, fara sa imi schimb si domiciliul in buletin? Daca da, ce ar trebui sa fac? Multumesc pentru raspunsuri!
Cel mai recent răspuns: balut camelia , utilizator 11:44, 30 Iunie 2018
Nu

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Mutatie / schimbarea domiciliului Zenith667 Zenith667 Buna ziua, Am cateva intrebari in ceea ce priveste domiciliul oficial: 1. Daca un om are doua locuinte, una in orasul A si celalalt in orasul B, este legal ... (vezi toată discuția)
Acte masina vs adresa domiciliu ci danicul danicul Buna ziua. Va rog sa ma ajutati cu urmatorul caz. Detin un autotutism inmatriculat pe numele meu in judetul x. Intre timp mi-am schimbat domiciliul in acelasi ... (vezi toată discuția)
Carte de identitate provizorie la pretransfer robi193 robi193 Buna ziua, ma confrunt cu urmatoarea speta: Sunt cadru didactic la o scoala din judetul X. In luna iunie, ma voi muta in judetul Y si vreau sa particip ... (vezi toată discuția)