avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 545 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Firma transport spaniola cu filiala in Romania
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Firma transport spaniola cu filiala in Romania

O firma de transport spaniola vrea sa deschida o filiala in Romania si doreste sa aiba angajati romani cu contract in Romania ce acte sant necesare ? Va multumesc .
Cel mai recent răspuns: Martin Filep , utilizator 21:16, 18 Iunie 2018
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce acte am nevoie ca sa deschid o filiala in romania dar cu sediu in italia ( spa)? daniela_bodan daniela_bodan eu stau in italia si lucrez la o avocata care are un spa si vrea sa deschida o filiala in romania ce acte ar avea nevoie ? (vezi toată discuția)
Costuri infiintarea unei societati Teea Teea Buna ziua! Am si eu o problema. Un prieten vrea sa deschida o filiala/ sucursala/ reprezentanta a unei societati cu sediul in UE. Vreau sa aflu ce costuri ... (vezi toată discuția)
Inregistararea unei sucursale a unei firme din ue ContSters42711 ContSters42711 1. doresc sa stiu ce acte imi sunt necesare pt a infiinta o sucursala a unei firme din UE in Romania! si care este procedura? 2. Procedura se desfasoara numai ... (vezi toată discuția)