Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salariu compensatoriu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salariu compensatoriu

Buna seara.
Am primit informarea de desfiintare a postului meu si totodata ca voi primi 6 salarii compensatorii virate lunar. Doresc sa stiu daca ma angajez in aceste 6 luni mai primesc aceste salarii compensatorii?
Va multumesc.
Nu are nicio legatura una cu alta. Prin urmare, va puteti angaja, iar salariile compensatorii le veti primi daca se desfiinteaza postul.
Multumesc foarte mult.