Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Pot să vând apartamentul fiilor mei?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Pot să vând apartamentul fiilor mei?

Pot sa vând apartamentul fiilor mei cu clauza?
Manuela Rășină, administrator
In stadiul in care sunt lucrurile acum, nu va ataca nimeni actul.
Și actele astea se ataca pentru un motiv si intr-un anumit interval de timp.
Treceți peste cearta cu socrii dvs. Sunt doar niste amenințări.
Sunt singurii copii pe care ii aveti ?
Da
În ce interval de timp se ataca?