Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Gdpr
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Gdpr

Dpdv GDPR, in ce conditii o multinationala ce activeaza in dom retailului isi poate supraveghea video angajatii? Cine poate viziona imaginile si cat pot fi acestea stocate? Multumesc
GDPR: In ce conditii se pot folosi camerele video la locul de munca?
[ link extern ]

Prelucrarea datelor biometrice (amprentele) ale angajaților în scopul întocmirii pontajului și supravegherea video a acestora în birouri – declarate nelegale de către instanțele de judecată
[ link extern ]