Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune

Suntem 4 frați cât ne costa o succesiune după 10 ani de la deces.?
De unde sa stim ? Costurile depind de valoarea bunurilor mostenite, apoi adaugati si impozit de 1% din valoarea mostenita. O sa va faca notarul calculul, mergeti la el cu actele.