Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Moștenitorii unui proprietar de firmă care a dat ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Moștenitorii unui proprietar de firmă care a dat faliment au găsit acte pentru bunuri imobile aparținând firmei. Ce pot face în continuare?

O firmă intră în procedura de faliment în anul 2008 . În 2011 proprietarul firmei a decedat . Se pronunță falimentul firmei . În 2019 moștenitorii gasesc actele unui bun imobil aparținând firmei falimentare . Ce pot face în continuare ? Vă mulțumesc pentru eventualele răspunsuri !
Manuela Rășină, administrator
Multumesc . Seară bună!