Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Probleme medicale
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Probleme medicale

buna seara am lucrat 2 ani pe cartea de munca mi s-a gasit boala schizofrenie nediferentiata in ce grad de invaliditate ma pot incadra
În funcție de afectarea capacității de muncă. Medicul expert de la expertiză va analiza referatul medical, și biletele de ieșire din spital, și va aprecia care este gravitatea bolii, și cât de mult este afectată capacitatea de muncă.
Dapix, utilizator