Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Despre asociatie
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Despre asociatie

Buna dimineata.Sunt din Sv stau la bloc si vecini de la et.4 nu au lasat sa se faca serpanta deasupra lor.acuma cand ploua afara le ploua si in casa.spunet-mi va rog frumos sunt obligata sa ke dau bani ca sa isi repare sus eu care nu am nici un venit si sunt ajutata de copii.Au cerut 1.500 roni de apartament fiind 20 apartamente.Va multumesc.
Va multumesc din nou pt amabilitate !