Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit impozit forfetar
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

impozit forfetar

Am initiat o actiune in instanta bazata pe ilegalitatea impozitului minim garantat.
Exista vreo sentinta ,hotariere ... admisa ?
M-ar ajuta sa invoc jurisprudenta.
Eu cred ca acest topic nu are ce cauta la Discutii contabile si fiscale - Contabilitate Impozit pe profit pentru ca este doar o dezbatere juridica , la care trebuie sa raspunda avocatii , nu contabilii .