avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 737 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit impozit forfetar
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

impozit forfetar

Am initiat o actiune in instanta bazata pe ilegalitatea impozitului minim garantat.
Exista vreo sentinta ,hotariere ... admisa ?
M-ar ajuta sa invoc jurisprudenta.
Cel mai recent răspuns: Costinel Burca , Contabil 22:16, 5 Decembrie 2009
Eu cred ca acest topic nu are ce cauta la Discutii contabile si fiscale - Contabilitate Impozit pe profit pentru ca este doar o dezbatere juridica , la care trebuie sa raspunda avocatii , nu contabilii .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Legi neconstitutionale in vigoare zinca iulian zinca iulian Legea impozitului forfetar -- lege neconstitutionala . impozitul forfetar este neconstitutional , pentru ca prin constitutia romaniei se garanteaza ... (vezi toată discuția)
As dori schimbarea og34/2009 lumi71 lumi71 Cred ca toata lumea ar dori sa schimbe aceasta OG, care contravine multor principii care stau la baza existentei unei societati comerciale. In privinta ... (vezi toată discuția)
Impozitul forfetar babaangi babaangi Buna ziua! Va rog sa-mi raspundeti daca cunoasteti in legatura cu DECIZIA CURTII CONSTITUTIONALE cu privire la NECONSTITUTIONALITATEA - O.U.G. de aplicare a ... (vezi toată discuția)