avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 708 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Soluti pentru titlu de proprietate
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Soluti pentru titlu de proprietate

Buna ziua ma numesc Iuliana ,as dori sa stiu daca se mai poate da titlu de proprietate pentru pădurea care nu a fost declarată de părinții mei in Visau Maramureș. Pădurea este mostenire de la bunici tatăl meu fiind singurul lor copil

Alte discuții în legătură

As avea nevoie de un raspuns - intabulare casa trifsandu trifsandu Buna ziua. As dori si eu sa intreb un avocat ce trebuie sa fac cu privire la intabularea unei case. Ma numesc Sandu si sint din judetul Maramures din comuna ... (vezi toată discuția)
Act de proprietate paula21 paula21 buna ziua ,ma numesc paula si as dori sa ma sfatuiti si pe mine intr-o problema,mama mea a scos ieri de la primaria comunei vidra un act de proprietate a ... (vezi toată discuția)
Drepturi mostenitori mary_pam68 mary_pam68 Buna ziua si multumesc anticipat ptr raspuns. Am urmatoarea \"poveste\"; vaduva de 20 de ani cu un baiat de 24 ani. Sotul raposat/ tatal baiatului meu mai ... (vezi toată discuția)