Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Condiții deosebite
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Condiții deosebite

Daca am lucrat 20 de ani in conditii deosebite cati ani de grupa de muncă sant in plus începând de astăzi?
Sa asteptam promulgarea.
Intrebare:
Cand ati avut timp sa lucrati 20 de ani in conditii deosebite, stiind faptul ca acestea au aparut incepand cu 01/04/2001 ?
In intervalul 01/04/2001 si 01/10/2019 sunt 18 ani si 6 luni.