Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Conditii credit ipotecar intr-o tara dIn UE
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Conditii credit ipotecar intr-o tara dIn UE

Va rog,care sunt conditiile accesarii unui credit imobiliar in Spania...de ex pentru o persoana care locuieste in Romania.
Credit atat persoana fizica cat si juridica,multumesc!
monalisaalina, utilizator
Mai bine ati cauta informatiile, daca cunosteti limba, pe site-urile de profil de acolo.
Cateva informatii gasiti si in link-ul de mai jos
[ link extern ]
Ionut.ion, utilizator
Multumesc!