avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 534 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Dosar penal
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Dosar penal

Buna ziua!!Am un dosar penal.de 2 ani astept un raspuns din partea procurorului si nimic.am inteles ca se poate face o cerere pentru urgentarea cazului!va rog sami spuneti si mie de unde pot lua acea cerere si unde o pot depune!Multumesc frumos !!
~ Conținut șters la cerere ~
Despre ce anume dosar este vorba? ce calitate aveti in dosar?

Este vorba de un dosar penal pt conducere sub influența alcoolului!
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan” a scris:

Despre ce anume dosar este vorba? ce calitate aveti in dosar?

V-am intrebat ce calitate aveti in dosar.
~ Conținut șters la cerere ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua! as vrea sa stiu daca ma pot adresa procurorului in ... cameliastefan140889 cameliastefan140889 Buna ziua! As vrea sa stiu daca ma pot adresa procurorului in cazul in care dosarul penal este la politie de 2 ani si jumatate? Multumesc! (vezi toată discuția)
Abuz din partea politiei rutiere BoboceaStefan BoboceaStefan In data de 18.10.2013 ma aflam in masina cu soferul meu ocazional(cand consumam bauturi alcoolice) si un prieten de al lui ma intorceam de la o petrecere unde ... (vezi toată discuția)
Ucidere din culpa / durata dosarului. Vykut. Vykut. Buna ziua! Imi puteti spune oare cam cat timp dureaza un proces pt ucidere din culpa si vatamare corporala in urma unui accident rutier? Mentionez ca pana in ... (vezi toată discuția)