Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... am on nelamurire despre asociatia de propietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

am on nelamurire despre asociatia de propietari

presedintele nu raspunde la scrisori ce pot face
multumesc
Daca ati demarat solutionarea prin serviciul din primarie dar nu ati primit raspuns in termen de 30 de zile staruiti la nivelul primariei sesizati oficial viceprimarul responsabil de serviciul pentru sprijinitre asociatii de proprietari
Succes !