Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract de colaborare - prestări servicii de ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract de colaborare - prestări servicii de consultanță în constructii

Bună ziua. Contractul de colaborare se înregistrează anume undeva după încheierea acestuia?
Daca prestati activitati doar ca persoana ce declara venit la ANAF fara a detine o firma, contractul de prestari servicii se inregistraza la ANAF.