Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... angajament de cofidențialitate
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

angajament de cofidențialitate

Este legal și obligatoriu ca președintele asociației de proprietari, comitetul executiv, cenzorul/comisia de cenzori și administratorul să semneze angajament de confidențialitate, conform GDPR?
Multumesc
Cred că are dreptate dl.Grecu, nu cred că e vorba de ,,beția cuvintelor,,....aveam nevoie de un răspuns elaborat ,pentru că aici e cazul unor persoane care au , să mă exprim elegant, vederi limitate și nu au acțiuni bazate pe prevederile legilor specifice, cu mențiunea că aceștia îndeplinesc de prea mult timp funcții de administrator sau președinte de Ap și habar nu au de aceste prevederi. Oricum mulțumesc pentru răspuns
Mulțumesc pentru precizări, cu stimă
@jurist2020,
Eu dau răspunsuri concrete, nu-mi place ”beția cuvintelor”!

Am observat!
Multa sanatate.