Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Parcare Ilegala In Spatele Blocului
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Parcare Ilegala In Spatele Blocului

Buna Ziua,

In ultima perioada au inceput sa-si parcheze masinile din ce in ce mai multe persoane in spatele blocului, aproape de bloc si de gradina.

Spatiul in care sunt parcate masinile, ar fi spatiu verde, care in timp s-a transformat in pietre si pamant din cauza masinilor.

Eu locuiesc la parter si sunt deranjat de acest lucru. Doresc sa stiu daca exista demersuri legale pe care sa le pot face pentru a scapa de aceste masini.
xtreme07, utilizator
Sesizati oficial atat politia teritoriala cat si serviciul specializat din primarie care raspunde de ocuparea ilegala a domeniului public