Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate buletin sau pasaport?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

buletin sau pasaport?

Buna seara! Eu locuiesc in Germania si am buletinul expirat din data de 01.01.2020,in schimb am pasaport romanesc. Am cumparat o casa in Romania impreuna cu fiul meu ,dar nu am putut finaliza contractul din cauza situatiei actuale. M-ar interesa,cand o sa pot veni,daca pot sa semnez contractul doar cu pasaportul. Multumesc!
da