Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua! Va rog sa ma ajutati sa ma lamuresc intr-o ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua! Va rog sa ma ajutati sa ma lamuresc intr-o problema. ...

Buna ziua!
Va rog sa ma ajutati sa ma lamuresc intr-o problema.
Pe portal.just.ro au fost consemnate datele privitoare la un nou termen de judecata. Daca, intre timp, una dintre partile dintr-un proces, in acest caz- paratul, adauga acte la dosar, se modifica data ultimei inregistrari? Nu termenul de judecata- acesta a ramas acelasi, ci data ultimei modificari.
Multumesc!
Pe scurt, da.
Va multumesc!