avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 627 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua! Va rog sa ma ajutati sa ma lamuresc intr-o ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua! Va rog sa ma ajutati sa ma lamuresc intr-o problema. ...

Buna ziua!
Va rog sa ma ajutati sa ma lamuresc intr-o problema.
Pe portal.just.ro au fost consemnate datele privitoare la un nou termen de judecata. Daca, intre timp, una dintre partile dintr-un proces, in acest caz- paratul, adauga acte la dosar, se modifica data ultimei inregistrari? Nu termenul de judecata- acesta a ramas acelasi, ci data ultimei modificari.
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: reliana , utilizator 17:18, 4 August 2020
Pe scurt, da.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Va multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună seara! vă rog, mă puteți ajuta să găsesc explicația ... reliana reliana Bună seara! Vă rog, mă puteți ajuta să găsesc explicația pentru o anume situație? Aveam nevoie de o informație de pe Portalul Instanțelor și, ... (vezi toată discuția)
Modificare act constitutiv/statut asociatie de studenti VioricaClima VioricaClima Buna ziua. Am si eu o problema legata de acest subiect. In 2013 am avut o adunare generala a asociatiei in cadrul careia am ales un nou Consiliu Director. Am ... (vezi toată discuția)