Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Despre case de expeditii
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Despre case de expeditii

Buna ziua. In ce lege este definita o "casa de expeditii" va rog?
alextintea, utilizator
Urmariti OG 27/2011 si Normele aparute in Monitorul oficial nr. 854bis din 02 decembrie 2011 plus Norma aparuta in Monitorul oficial nr. 903bis din 04 decembrie 2015
Multumesc!