Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Se poate lua indemnizatie crestere copil daca ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Se poate lua indemnizatie crestere copil daca salariata are CIM ...

Se poate lua indemnizatie crestere copil daca salariata are CIM cu norma partiala de 1 zi/luna, in ultimii 3 ani? Precizez ca i s-a rezufat dosarul deoarece nu are 12 lucrate, in conditiile in care adeverinta si stagiul de cotizare arata ce din 2017 este salariata cu aceasta norma partiala.
Intr-adevar, cu 1 ora/luna nu poate beneficia ... cu 1 ora/zi da.
Aș putea să atașez decizia de respingere, pentru a se vedea exact despre ce este vorba?
Aici nu se pot atasa documente ..o puteti trimite pe adresa de email.
Care este adresa de mail?
O gasiti in profilul de consultant.