Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... La.noua modificare a vârstei de pensionare cu 2 ani ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

La.noua modificare a vârstei de pensionare cu 2 ani cu condiția ...

La.noua modificare a vârstei de pensionare cu 2 ani cu condiția de a locui 30 ani în localitatea respectiva (Ploiești) se scade grupele de munca Eu am gr 1 6ani 7 luni
Reducerea de 2 ani de la art.65(5) nu se cumuleaza cu alte reduceri de varsta.