Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Salut, sunt in Anglia de 2 ani si 2 luni am card la ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Salut, sunt in Anglia de 2 ani si 2 luni am card la Santander ...

Salut, sunt in Anglia de 2 ani si 2 luni am card la Santander si lucreaz intro fabrica de aproape 7 luni. Am 19 ani si vreau sa fac un imprumut , doar ca nustiu de ce nu pot verifica credits score-ul. Cum pot vedea ce suma pot imprumuta si ce am nevoie pt împrumut. ( nu am contract, dar am preslipuri)
doar ca nustiu de ce nu pot verifica credits score-ul.

si de ce crezi ca am sti noi ?
intreaba acolo la o banca daca iti dau imprumut si cat.
Du te la bancă și in cinci minute afli, cât poți lua. Nu iti trebuie nici un act ,te caută ei la Hmrc,după Nino.Si văd tot, unde lucrezi ,cât încasezi, ești prin agenții sau contract, etc .