Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua , Iubitul meu sta in Austria de foarte ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua , Iubitul meu sta in Austria de foarte mulți ani, ...

Buna ziua , Iubitul meu sta in Austria de foarte mulți ani, dar vrea să revină în România ,el are doar certificatul si pașaportul
Se poate angaja cu un buletin provizoriu?
Da, se poate angaja cu cartea de identitate provizorie.
Mulțumesc frumos

Cornel Vasile a scris:

Da, se poate angaja cu cartea de identitate provizorie.