avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1880 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Malpraxis, soția mea a născut o fetiță de 3 kg ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Malpraxis, soția mea a născut o fetiță de 3 kg prin cezariana, ...

Malpraxis, soția mea a născut o fetiță de 3 kg prin cezariana, in prima zi de naștere al copilului am fost anunțat că fetița e bine, a doua zi, soția și medicul ginecolog mi-a spus că fetița are mana rupt din glavicula, medicul a spus că sa grăbit să extragă copilul sa nu înghițea lichid și a apucat cu degetul mânuță dreapta, dar am avut o surpriza la externarea copilului, pe scrisoare medicala scria că e ruptă din humerus,nu din glavicula cum a spus medicul ginecolog, doresc sa mă îndrumați unde pot depune plângere, mânuță a fost pusă in gips dar medicul chirurg pediatrie din infantila nu a pus oasele bine și nu sau sudat bine,
Cel mai recent răspuns: ..sorin, , utilizator 17:11, 29 Octombrie 2020
Mulțumesc!


POPA GHEORGHE a scris:

Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_487...
si aici: www.avocatnet.ro/articol_381...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Malpraxis mihaelam54@yahoo.com mihaelam54@yahoo.com Care sunt pasii de actiune in instanta a medicului ginecolog care a supravegheat o sarcina la 40 ani si care s-a finalizat cu moartea bebelusului inainte de ... (vezi toată discuția)
Malpraxis - rog sfaturi ALEXANDERT ALEXANDERT Buna ziua, din pacate va scriu in legatura cu o situatie foarte grava: sotia mea a efectuat o colonoscopie in urma careia i s-a pus un diagnostic gresit ... (vezi toată discuția)
Actiune in instanta malpraxis Davidbia Davidbia Buna ziua Friedmann Bianca ma numesc am o problema legata de o operatie de cezariana in urma cu 4 ani am nascut la un spital de stat in urma operatiei la 4 ... (vezi toată discuția)